EYÜBOĞLU ŞİRKETLER GRUBU
 

Haberler >
 
 

Volvo Kamyon’ u tercih ederek yatırımlarına devam eden Eyüboğlu, teslim aldığı yirmi adet Volvo FH 13 ile filosunu genişletiyor.

Taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getiren Eyüboğlu Nakliyat, teslim aldığı yirmi adet Volvo FH 13 480, Euro 5 ile filosunu genişletiyor. Donanımlı Volvo XL kabine sahip FH 13 çekicileri tercih eden Eyüboğlu’nun yeni araçları aynı zamanda Volvo’nun otomatikleştirilmiş manüel şanzımanı I-Shift ile donatılmıştır.

Modern hizmet anlayışı ile Eyüboğlu Nakliyat, ticaret ve inşaat nakliyatındaki tecrübesini ve gücünü uluslararası nakliyat alanına da taşıdı. Eyüboğlu, ileri teknoloji ile donatılmış filosu ve tecrübeli uzman kadrosuyla birçok ulusal ve yurtdışı firmasının tercihi olmayı başardı. Kazançlı ve verimli bir işbirliği imkanı sunarak, planlı ve programlı iş organizasyonu, uluslararası şartlara ve hukuka uyumlu anlayışı ile hizmet veren Eyüboğlu, yatırımlarına devam ederken Volvo ile gücüne güç katıyor. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yurt dışında çok sayıda ülkeye toplam 60 araçla hizmet veriyor.

Eyüboğlu Nakliyat’ın siparişi olan yirmi adet Volvo FH 13 480 Euro 5 çekicinin teslimat töreni Çatalca’da bulunan merkezlerinde gerçekleştirildi. Teslimat törenine Eyüboğlu Nakliyat adına Mustafa Eyüboğlu ve Osman Eyüboğlu Volvo Kamyon adına Şerafettin Ünsal katıldılar.

Volvo FH

Volvo FH serisi uzun mesafe taşımacılığında üst segmentteki bir kamyondan bekleyeceğiniz her şeyi sunuyor. Volvo FH karlılığınızı arttırabilmeniz ve yatırımınızdan mümkün olan en yüksek getiriyi elde edebilmeniz için bir dizi rekabet gücü yüksek hizmeti sağlıyor. Benzersiz konfora sahip Volvo FH, dayanıklı bir uzun mesafe kamyonu olarak pazarda ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Üstün konforlu Volvo FH her koşulda daha yüksek verim sağlar.

Volvo FH ile daha yüksek güç emrinizde. Ortalama hızınız ve rampa tırmanma gücünüz daha yüksek. Bu sayede kısa süre içinde daha fazla iş yapabilirsiniz. Kolay tepki veren, 13 litrelik esnek motor azami torkun %60’ını çalıştığı anda üretmeye başlar. Bu performans çok az vites değişimi ve her koşulda kolay sürüş anlamına gelir. Sonuçta araç çok daha iyi hızlanırken sık sık vites değiştirme gerekliliğinin ortadan kalkması sürüş özelliklerini iyileştirmekte ve yakıt tüketimini azaltmaktadır. Daha da güçlü motor ve yüksek ortalama hız ile daha düşük maliyetli sürüşe imkan tanır.
 
Bizden Haberler

 

 

 

 

 
Tüm Haberler için...
Ulaşım Online
Döviz Kurları
Hava Durumu (İstanbul)
ISTANBUL      ISTANBUL


MERKEZ:
Çatalca Yolu Üzeri Cevizlik Mevkii Mezarlik Yani
34537 Tepecik B. Çekmece Istanbul
Tel:  +90 (212) 861 34 14 Pbx
Fax:  +90 (212) 861 34 33 - 34